David Altman

David Altman

fotograf David Altman
Narodil jsem se v říjnu 1975, žiji nedaleko Plzně.
12 let jsem pracoval jako production manager, project manager a sales manager v zahraničních firmách.
Posledních několik let se věnuji focení a účinkuji jako herec v reklamách, filmech a seriálech.

Focení mě okouzlilo zhruba před 15 lety, kdy se z koníčku postupně stala práce, která mne baví a naplňuje.
Snažím se mé hranice neustále posunovat dál a dál, učit se v oblasti foto nové věci, nové techniky, rád experimentuji.

Moje záliby:
focení+postprodukce, fitness, esoterika-rozvoj osobnosti, Reiki, horoskopy, sauna, sportovní auta - tuning, hudba, filmy, F1, WRC rally, cestování, PS3/X360
LOGO - na www NEW2014.jpg

About me

David Altman

David Altman

David Altman fotograf
  Zabývám se módní, modelingovou, reklamní fotografií. Aktuálně fotím v CZ hlavně svatby neboť jsem převážně v zahraničí, kde se věnuji jako herec filmu. Znát mne můžete i z TV např.ze seriálu ČT1 PŘÍPADY 1.ODDĚLENÍ, na Prima TV v seriálu KŘIŽOVATKY ŽIVOTA II.a na TV NOVA v seriálu ATENTÁT ( Expozitura II.), brzy mne uvidíte na PRIMA TV v CZ/SK seriálu INSPEKTOR MAX s Jurajem Kukurou. Dále jsem hrál v amer.seriálu CROSSING LINES II. ( Bez hranic II. ) a amer.filmu THE LAST KNIGHTS s Morganem Freemanem. Z německých seriálů pak Sturm der Liebe, Hubbert und Staller, Um Himmels Willen, Komissarin Lukas, Aktenzeichen XY, Schicksale, Der Alte, Dahoam is dahoam, Rosenheim Cops, Polizeiruf 110, Strassencops Süd atd. ( viz záložka FILM ). Z reklam pak pro firmy AUDI, Fujitsu, TV KABEL 1, Morgan Stanley, AA Insurance. ( více na záložce FILM )
 
   Ke každému focení se snažím přistupovat individuálně a vytvořit příjemnou atmosféru, která se odráží do výsledných fotografií a spokojenosti klientů
   Fotografie Vám dodám standardně v elektronické podobě do mailu, v případě zájmu možno dodat i na fotopapíru, plátně, velkoformát atd. 
 
   U nejlepších fotografií provádím grafické úpravy ( ořez, korekce barev, kontrastu, světla, retuš ). Retušované fotografie dodávám max.do 3-4 týdnů, první kousky zpravidla do týdne. Pokud spěchá, tak dodám i rychleji :) 

Máte-li jakékoliv dotazy k průběhu a rozsahu focení, nebojte se zeptat :), rád je zodpovím.
 
David
 
 
Všechny fotografie na tomto webu jsou chráněné autorským zákonem!
DR2013 plakát s.jpg
Byl jsem partnerem a oficiálním fotografem akce DÍVKA ROKU 2013 - záběry z castingů, portréty a tablo semifinalistek ČR najdete ve FOTOGALERIE / Akce a show / Dívka roku 2013.
PLZENCZ.jpeg
Byl jsem oficiálním fotografem portálu PLZEN.CZ  - galerie z akcí a show budete vídat na mých stránkách již jen s odkazem / proklikem na galerii umístěnou na tomto portálu ( pod PLZEN.CZ / Fotogalerie )
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one